KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 16164070
nr 1616 4070
Grafiskt blad
Ricky Tillblad, martall. Signerad, gicléetryck, numrerad 9/182, daterad 2023. 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:30:22
29/4 19:25:22